Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Доступ до Інтернет-ресурсів

Умови користування ресурсами:

Не дозволяється:
• змінювати, трансформувати, перекладати матеріали та створювати інформаційний продукт на їх основі;
• передавати матеріали особам, які не є співробітниками чи студентами КНЕУ;
• застосовувати спеціальні програми для повного скачування цілого журналу (книги) чи окремих їх випусків;
 • використовувати матеріали в комерційних цілях.

 HeinOnline – бази даних правових досліджень містить 19 баз даних, у тому числі понад 3200 юридичних періодичних видань, монументальну колекцію всіх оригінальних, основних пакетів договорів, чинних та історичних конституцій усіх країн, ключових документів ООН, понад 19 000 книг і трактатів, а також багато іншого.
Доступ до платформи можливий з локальної мережі університету та здійснюється за посиланням:https://heinonline.org/
У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за електронною поштою: library@kneu.edu.ua

 Research4Life – У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури: Hinari (дослідження в галузі біології та медицини); AGORA (дослідження в галузі сільського господарства); OARE (дослідження навколишнього середовища); ARDI (доступ до науково-технічної інформації); GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).
Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути на сайті проєкту Research4Life.
Видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кінця 2024 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.
Для доступу до ресурсів Research4Life необхідно отримати логін та пароль, заповнивши форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури галузей фармакології та медицини, а також технічних і суспільних наук. Науковців Університету можуть зацікавити такі тематичні розділи: бізнес, соціальні науки, математика і статистика, комп’ютерні т аінформаційні науки, сільське господарство тощо.
Доступ  до повних текстів можливий з мережі університетуЕлектронні журнали (статті можна завантажувати у форматі PDF);  Електронні книги (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).

 Web of Science – наукометрична платформа компанії Clarivate Analytics, що поєднує реферативні бази даних наукових публікацій. Web of Science надає можливість пошуку матеріалів з багатьох галузей знань та надійну аналітичну інформацію щодо показників цитованості і тематичних зв’язків між статтями.
Доступ можливий з мережі університету та здійснюється за посиланням: http://webofknowledge.com

 Scopus – міжнародна наукометрична база даних, яка надає можливість ознайомлюватися з рефератами та бібліографією праць, опублікованих у наукових виданнях, відстежувати їх цитованість.
Доступ до порталу можливий з мережі університету та здійснюється за посиланням: www.scopus.com/.
Для отримання віддаленого доступу потрібно заповнити онлайн-форму.

 ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень. Науковці отримають доступ до майже 39 тис. електронних книг (включно з безстроковим доступом до колекції з 2088 електронних монографій 2019–2020 рр.). На платформі ScienceDirect представлені: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.
Доступ здійснюється з мережі Університету за посиланнями: https://www.sciencedirect.com/.
Для отримання віддаленого доступу потрібно заповнити онлайн-форму.

Остання редакція: 01.11.24