Міжнародна науково-практична конференція "Модернізація публічних фінансів в Україні: стан та виклики сьогодення"13 Березня 2018р.

Шановні колеги!

Наукове товариство та кафедра фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» спільно з Університетом міста Бремен (Німеччина), Університетом адміністративних наук м. Шпаєра (Німеччина), Економічним університетом у Вроцлаві (Польща), SMK Університет прикладних соціальних наук (Литва) та  Center for blended vallue studies запрошують студентів та молодих вчених взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Модернізація публічних фінансів в Україні: стан та виклики сьогодення", яка відбудеться 13 березня 2018 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

Робочі мови: англійська та українська.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 01 березня 2018 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ(kafin_konf@ukr.net):

• заявку на участь згідно з наданим зразком,
  • файл із тезами доповіді електронною поштою
  • рецензію наукового керівника на доповідь (для студентів).

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА!

За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць з ISBN, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи

Детальна інформація про науковий захід міститься в прикріпленому файлі

Інформаційний лист>>

Зі сподіваннями на плідну співпрацю