26 вересня 2017 року відбудеться ХI Міжнародна наукова конференція “КИТАЙСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІСТЬ”.26 Вересня 2017р.

Організатори: Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, Українська асоціація китаєзнавців, ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, Інститут Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Місце проведення: Київ, пр. Перемоги 54/1, Конференц-зал ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”
СЕКЦІЇ

•  Китай в сучасному світі: міжнародно-політичний аспект
  •  Дослідження китайської цивілізації: історія, філософія, культура
  •  Сучасна модель соціально-економічного розвитку Китаю
  •  Теоретичні та прикладні питання китайського мовознавства та літературознавства (місце проведення секції – Інститут Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, вул. Лабораторна 5/17, Київ)

Регламент: доповідь – до 15 хв., виступ у дискусії – до 5 хв.
Робочі мови: українська, російська, китайська, англійська.
Участь у конференції безкоштовна
До початку конференції буде розміщено електронну збірку анотацій доповідей учасників.
У разі Вашої зацікавленості просимо до 15 вересня 2017 року надіслати тему та анотацію доповіді та реєстраційну форму на адресу info@sinologist.com.ua.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ