5-7 грудня 2018 року Інтернет-конференція, організатор - кафедра соціології05 Грудня 2018р.

Шановні колеги!

5-7 грудня 2018 року кафедра соціології запрошуємо Вас узяти участьв інтернет-конференції: «Практики імплементації положень глави ХХІ Угоди між Україною та ЄС «Співробітництво у галузі зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей: управлінський аспект» (І-й етап).

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Стан реалізації 421 Глави ХХІ Угоди про Асоціацію Україна – ЄС «Співробітництво в галузі зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей» та управлінські кроки, зокрема на територіальному рівні в умовах децентралізації із забезпечення подальшої імплементації її ключових позицій (гідної праці, зайнятості, рівних можливостей, соціального діалогу).
  • Державне організаційне (правове) забезпечення імплементації в умовах децентралізації (з точки зору державної влади, громадськості та міжнародних експертів).
  • Стан публічних комунікацій між владою та громадськістю в Україні, створення дієвих механізмів та каналів публічного діалогу між державою та громадянським суспільством, зокрема на територіальному рівні  в умовах децентралізації.
  • Роль соціального діалогу в забезпеченні імплементації Глави ХХІ Угоди: проблеми організації та управління соціальним діалогом, зокрема на територіальному рівні в умовах децентралізації.
  • Чинна модель соціального діалогу в Україні: за і проти.
  • «Дорожня карта» модернізації соціального діалогу  в Україні  в контексті імплементації Глави ХХІ Угоди, кроки з удосконалення чинної моделі СД, забезпечення більш ефективних, зокрема управлінських  механізмів в умовах децентралізації для імплементації Глави ХХІ Угоди.

Дедлайн подання заявки для участі в інтернет-конференції до 7 грудня 2018 року, подання тез – до 21 грудня 2018 року. Матеріали інтернет-конференції будуть безкоштовно опубліковані на інтернет-порталі robotodavets.org.ua після 21 грудня 2018 року.

Детальніше про умови участі читайте в інформаційному листі конференції.

Дата та місце події: 5-7 грудня 2018 року, інтернет-конференція «Практики імплементації положень глави ХХІ Угоди між Україною та ЄС «Співробітництво у галузі зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей: управлінський аспект» (І-й етап)проводиться в дистанційному форматі.