21-24 березня зустрічей з представниками Університету м. Бремен24 Березня 2017р.

Шановні колеги!

Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні, Наукове товариство КНЕУ, кафедри фінансів, фінансових ринків та маркетингу, Center for Blended Value Studies запрошують усіх бажаючих на серію зустрічей з представниками Університету м. Бремен.
Під час цих зустрічей можна буде отримати корисну інформацію стосовно можливостей для аспірантів в Німеччині, подискутувати на теми фінансової децентралізації та сталого розвитку!

21 березня, 14:40-17:00, ауд. 353 (головний корпус) - лекція професора А. Хайнеманна та колоквіум для аспірантів

23-24 березня, з 9:00 до 17:00, ауд. 081 (вул. Дегтярівська 49-Г) - міжнародний семінар "Фінансова децентралізація та сталий розвиток".

Запрошуються усі бажаючі!