Студентська бізнес ініціатива 201926 Вересня 2019р.

Організатори конкурсу бізнес-планів «Студентська бізнес ініціатива 2019» продовжують приймати заявки.

Департаментом молоді та спорту спільно з компанією «ProCapitalInvestment» прийнято рішення щодо продовження терміну прийому конкурсних робіт.

Член журі та керуючий партнер компанії «Pro Capital Investment» Антоніна Кутова зауважила, що це рішення було прийнято для самих студентів.

«Теперішня молодь, молоді та активні українці та українки, надзвичайно талановиті, ми вже переглядали роботи конкурсантів, та я була приємно здивована як рівнем ідей, так і якістю виконання бізнес-плану. Водночас, до нас звернулись багато конкурсантів з проханням перенести кінцевий термін прийому робіт, адже сесія займає майже весь вільний час. Ми не можемо та не маємо права проводити будь-які конкурси, шкодячи навчальному процесу, і саме тому ми, спільно з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської Державної адміністрації), прийняли рішення продовжити термін прийому робіт. Тепер конкурсанти мають змогу подати свої бізнес-плани до 26 вересня включно.

На переможця чекає професійно складений бізнес-план та стипендія імені видатного українського економіста М. Туган-Барановського.