ТИМЧАСОВИЙ СТАНДАРТ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ30 Вересня 2019р.

Шановні колеги, аспіранти, випускники, роботодавці!

На ваше обговорення виноситься проект  наступного документу :

ТИМЧАСОВИЙ СТАНДАРТ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ- Третій (освітньо-науковий) рівень

СТУПІНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ              ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ  .

ГАЛУЗЬ ЗНАНЬ                             05 Соціальні та поведінкові науки

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ                           051 Економіка

Необхідність розробки  даного документи обумовлений потребою удосконалення змісту Освітньо-наукової  програми  за відповідною спеціальністю  в ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» , підготовкою до її акредитацій  та  відсутністю оприлюдненого проекту стандарту, підготовленого Науково-методичною радою Міністерства освіти і науки України(з наявними проектами можна ознайомитися на сайті МОН за адресою :  https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/naukovo-metodichna-rada-ministerstva-osviti-i-nauki-ukrayini/proekti-standartiv-vishoyi-osviti).

Пропозиції та зауваження до ПРОЕКТУподавати за електронною адресою: larisa.ligonenko@kneu.edu.uaпротягом 5 днів з дати розміщення до 30 вересня 2019 р.  .

Тимчасовий стандарт додається.