«ПІДГОТОВКА ПЕДАГОГІВ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПСИХОЛОГІВ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ»07 Грудня 2018р.

Кафедра педагогіки та психології запрошує освітян до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підготовка педагогів професійного навчання та психологів у закладах вищої освіти», присвяченій 25-річчю кафедри педагогіки та психології.

Конференція проходитиме 6-7 грудня 2018 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Мета конференції – обговорення ключових проблем, обмін досвідом щодо теоретичного та практичного забезпечення підготовки фахівців у галузі психології та професійної освіти, а також визначення психолого-педагогічних засад професійного розвитку особистості.

Напрями роботи конференції:

• Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку особистості (обговорення сучасних завдань, особливостей, концептуальних засад,  інноваційних моделей підготовки, психологічних та педагогічних умов розвитку фахівців різних спеціальностей).
  • Зміст і технології фахової підготовки психологів в університетах України (обмін досвідом запровадження спеціалізованих програм підготовки фахівців з психології, інноваційними технологіями і методиками навчання та практичної діяльності).
  • Практико-орієнтована підготовка педагогів професійного навчання (обмін результатами досліджень і практиками  посилення практичної спрямованості підготовки педагогів у сфері професійної освіти, досвідом розвитку психолого-педагогічної компетентності педагогів).

У рамках конференції будуть проводитись майстер-класи.

Детальніше про умови участі читайте на сайті конференції: https://sites.google.com/view/konf-kpp-kneu