KNEU Spring Start-Up Boot Camp21 Лютого 2020р.

Вже другий рік поспіль Центр підприємництва КНЕУ в рамках проекту Creative Spark проводить KNEU Spring Start-Up Boot Camp!  ????                        ????????????

KNEU Spring Start-Up Boot Camp - це курс для студентів, ветеранів, інноваторів, усіх зацікавлених у реалізації своєї ідеї та спрямований на надання знань щодо започаткування власного бізнесу з нуля, навчання новим навичкам та опанування підприємницьких компетенцій.

Ми запрошуємо студентів, ветеранів АТО, інноваторів та усіх зацікавлених у реалізації своєї бізнес ідеї пройти курс лекцій від фахових спікерів, що відбудуться в період 29.02 - 28.03 в 1 корпусі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!

Курс дасть учасникам впевненість і навички, щоб розпочати бізнес і отримати прибуток і включає деякі ключові напрямки, важливі для будь-якого підприємця:

Як скласти бізнес-план
Ключові інструменти ефективного маркетингу
Які юридичні аспекти створення компанії
Як розпочати бізнес без грошей
Як сформувати бюджет проекту
Як створити сайт за 3 години

Минулого року цей курс успішно завершили
????     25 студентів
????     6 з яких стали фіналістами IDEAFEST Student Business Idea Competition 2019!

Чекаємо вас на KNEU Spring Start-Up Boot Camp з надзвичайно корисними та цікавими лекціями від найкрутіших спікерів!????????

????     Реєстрація на KNEU Spring Start-Up Boot Camp

????     Програма курсу