V-та Міжнародна наукова конференція03 Квітня 2019р.

11 квітня 2019 р. в рамках ІІ-го Міжнародного наукового конгресу «SMARTSOCIETY2019» у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбудеться V-та Міжнародна наукова конференція «СТРАТЕГІЇ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В  МОВНІЙ ОСВІТІ СУЧАСНИх університетів».

На конференції буде обговорюватись така тематика:

1. Теоретичні та прикладні проблеми розвитку міжкультурної комунікації.

2. Мовне моделювання міжкультурної комунікації в умовах глобалізації.

3.  Трансформація педагогічних стратегій мовної підготовки в національній освіті.

4. Сучасні форми інтеграції допрофільної, профільної та вищої школи: європейські тенденції та перспективи.

Конференція розпочне свою роботу 0 10:00 у конференц-залі 1-го корпусу Університету, що знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 54/1.

Організатори: кафедра іноземних мов та міжкультурної комунікації, кафедра німецької мови та кафедра бізнес-лінгвістики факультету міжнародної економіки і менеджменту.