Зелені фінанси17 Листопада 2018р.

Шановні друзі, знайомі, колеги!

П'ять років досвіду проведення міжнародних літніх шкіл за тематикою зелених фінансів та зеленої економіки продемонстрували важливість та актуальність питань розвитку ринку зелених фінансів та побудови зеленої економіки в Україні.

Саме тому наша команда разом із колегами з Німеччини та Литви вирішила започаткувати навчальний курс із зелених фінансів для бізнесу!

Обсяг курсу - 72 години.

Термін - із 17 листопада до 9 грудня 2018 року (субота та неділя).

Мета курсу - поширення теоретичних знань та вироблення практичних навичок у сфері фінансування «зеленого бізнесу» за допомогою інноваційних зелених інструментів.

Викладачі - представники бізнесу, експерти з Німеччини, Литви та України.

Результат - свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.

Організатори: Центр дослідження суспільної вартості (Україна), Центр енергетичного партнерства (Литва), Інститут післядипломної освіти та Центр корпоративних зв`язків КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Вартість - 3 тис. грн.

Реєстраційна форма

Сторінка події у мережі Facebook

До 1 листопада діє знижка 25% на навчання!