Запрошуємо на відкриту лекцію Надзвичайного і Повноважного посла України Веселовського Андрія Івановича26 Листопада 2019р.

Шановні студенти, викладачі та аспіранти!

26 листопада 2019 року о 16.15 в аудиторії 419 (1-й корпус КНЕУ)

відбудеться відкрита лекція

Надзвичайного і Повноважного посла України,

кандидата політичних наук,

керівника Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС

Веселовського Андрія Івановича

на тему

«Побудова ефективної дипломатичної служби незалежної України»

Запрошуються всі бажаючі!

Довідка.

Андрій Веселовський починав дипломатичну кар’єру в Міністерстві закордонних справ України у 1986 році, у 1997–2000 роках очолював Управління політичного аналізу і планування в Міністерстві закордонних справ України, у 2005-2008 роках був заступником Міністра закордонних справ України, обіймав посади радника-посланника України в Канаді, Генерального Консула України в Торонто (Канада), посла України в Єгипті, Судані та Кенії, Постійного Представника України в ЄС. Представляв Україну на політичних переговорах із придністровського врегулювання, був національним координатором України в Центральноєвропейській ініціативі та Організації за демократію і економічний розвиток — ГУАМ. В даний час - керівник Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного посла України.