Курс підвищення кваліфікації "Green Finance для бізнесу"09 Грудня 2018р.

Шановні друзі, знайомі, колеги!

П'ять років досвіду проведення міжнародних літніх шкіл за тематикою зелених фінансів та зеленої економіки продемонстрували важливість та актуальність питань розвитку ринку зелених фінансів та побудови зеленої економіки в Україні.

Саме тому наша команда разом із колегами з Німеччини та Литви вирішила започаткувати перший курс із зелених фінансів для бізнесу!

Мета - поширення теоретичних знань та вироблення практичних навичок щодо залучення "зеленого фінансування" для розвитку бізнесу з використанням новітніх фінансових інструментів ринку зелених фінансів.

Термін - з 17 листопада до 9 грудня 2018 року (субота та неділя).

Мета курсу - поширення теоретичних знань та практичних навичок у сфері фінансування «зеленого бізнесу» за допомогою інноваційних зелених інструментів.

Викладачі - представники бізнесу, експерти з Німеччини, Литви та України.

Організатори: Центр дослідження суспільної вартості (Україна), Центр енергетичного партнерства (Литва), Інститут післядипломної освіти та Центр корпоративних зв`язків КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Вартість - 700 грн. за один модуль

Реєстраційна форма