Відкрита дискусія «Вільний ринок землі: погляд юриста, банку та агрохолдингу»18 Грудня 2019р.

ГО Українська продовольча долина (UFV) та кафедра економіки і менеджменту агробізнесу КНЕУ запрошують усіх бажаючих на відкриту дискусію "Вільний ринок землі: погляд юриста, банку та агрохолдингу", щоб приєднатись до обговорення питань:

• як бізнесу підготуватися до вільного ринку земель сільгосппризначення в Україні?
  • як профінансувати інвестиції у придбання землі?
  • чи доцільно купувати землю?

Спікери:

• АНАТОЛІЙ КОСОВАН, адвокат, керуючий партнер «Kosovan Legal Group», експерт з земельного законодавства.
  • МИКОЛА ВОЛКОВ керівник з розвитку агропрограм та партнерства «Райффайзен Банк Аваль».
  • ВІТАЛІЙ АНДРЮЩЕНКО головний технолог «KERNEL» (найбільший агрохолдинг України).

Програма заходу:

19:00-20:00: Виступи спікерів.

20:00-21:00: Дискусія з учасниками.

Час: 18 грудня 2019 року о 19:00.

Місце: освітній простір UGEN, корпус №2 КНЕУ, 7 поверх, аудиторія 71 (вул. Дегтярівська 49Г).

Посилання для попередньої реєстрації http://bit.ly/38FVteE