Київський Безпековий Форум для молоді30 Січня 2019р.

Шановні студенти та викладачі!

Фонд «Відкрий Україну» пропонує стати учасником одного із найбільших молодіжних форумів України – 7-го Київського Безпекового Форуму для молоді.

Київський Безпековий Форум для молоді є платформою для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

Тема цьогорічного Форуму: «Альтернативний погляд молоді на діяльність класичних міжнародних організацій».

Дата проведення 7-го Київського Безпекового Форуму для молоді – 21-22 лютого 2019 року.

До участі в конкурсі запрошуються лідери віком 18-30 років, які:

• досягли значних успіхів у навчанні, політиці, державному секторі, суспільній діяльності, у сфері міжнародних відносин;
  • мають активну громадянську позицію;
  • розуміються на питаннях державотворення, міжнародних відносин, освіти, безпеки;
  • володіють англійською мовою;
  • відкриті до пошуку нових рішень.

Участь у Форумі безкоштовна, на конкурсній основі.

ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ  ЗА ПОСИЛАННЯМ https://goo.gl/forms/Y9xpf9SbS7nmGoUn2.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 30 СІЧНЯ 2019 РОКУ.

Організатори особливо заохочують до участі в конкурсі представників з усіх областей України. Проїзд та проживання учасників, які пройшли конкурсний відбір, здійснюється коштом організаторів.