Круглий стіл17 Квітня 2019р.

#ПРАВО2019 #КНЕУ

18 квітня 2019 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбудеться студентський круглий стіл «ПРАВО-2019», присвячений актуальним питанням правової реальності.

Уже подано перелік тем доповідей, що охоплює широкий спектр правових питань сьогодення.

Учасниками круглого столу є студенти КНЕУ та студенти вищих навчальних закладів міста Києва, аспіранти, викладачі (науковці), учні середніх шкіл, представники виконавчих органів і комерційних компаній, представники засобів масової інформації, спонсори-партнери.

Організатори студентського круглого столу «ПРАВО-2019» - факультет міжнародної економіки і менеджменту КНЕУ, Юридичний інститут КНЕУ.

Інформаційним партнером круглого столу «ПРАВО 2019» є всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання «Юридична Газета». Організаційний партнер круглого столу «ПРАВО-2019» - сервіс із прибирання квартир «УБЕРЕМ».

Дата, час та місце проведення: 18.04.2019 р., 14:30, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, конференц-зала КНЕУ.