Проєкт «Глобальні інновації через науку і технології»28 Лютого 2020р.

Шановні колеги!

Повідомляємо Вас, що за підтримки Міністерства освіти і науки України, з метою забезпечення проведення тренінгів для інноваторів, надання менторської підтримки та додаткових ресурсів, реалізується новий проєкт програми «Глобальні інновації через науку і технології» (Global Innovation through Science and Technology – GIST). Цей проєкт фінансується за підтримки Бюро з питань океанів та міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США. Дедлайн подачі заявок - 28 лютого.

GIST Innovates Ukraine - це прискорена 8-тижнева навчальна програма, створена за методологією Lean Startup. Завдяки інтенсивному процесу виявлення клієнтів учасники швидко визначають та оцінюють можливості та приймають обґрунтовані рішення про те, як найкраще рухати свою ідею вперед.

Дати програми:

• Відкриття 13-15 квітня 2020 року
  • Закриття 10-12 червня 2020 року

Мета проєкту – забезпечення новаторів навчанням, наставництвом та ресурсами, необхідними для виведення їхніх ідей з університетської лабораторії на ринок.

Ця програма ідеально підходить для громадян України, які є аспірантами, викладачами чи дослідниками науки та техніки.

На цю програму організатори шукають українські команди, які мають технологію, пов'язану з урядовою установою, університетом, науково-дослідною лабораторією, інкубатором чи профільною галуззю.

Учасники GIST Innovates Ukraine отримають право подати заявку на місце в програмі GIST Business Incubation. Дві українські команди будуть відібрані для участі у цій міжнародній програмі підприємництва, яка відбудеться восени 2020 року.

Команди повинні складатися з:

• Технічний експерт: експерт підприємницьких та венчурних технологій.
  • Експерт з підприємництва: представник команди, який розроблює бізнес-моделі та взаємодіє з потенційними клієнтами.
  • Бізнес-наставник: допомагає командам розробити стратегію щодо прав власності, зв’язується з фондами та консультує щодо пошуку клієнтів.

Основні моменти програми:

• Досвід практичного навчання шляхом особистого навчання в Києві, та онлайн-навчання по Україні на GISTNetwork.org навесні 2020 року.
  • Спілкування з експертами галузі та потенційними замовниками.
  • Обмін досвідом з іншими підприємницькими колективами, які займаються подібною роботою.

Більш детальну інформацію про заходи можна знайти за посиланням:

Обов’язково спочатку зареєструватися за посиланням у Гугл-формі: