14-15 жовтня в Україні вперше в історії пройде Circular Economy Hackathon!15 Жовтня 2018р.

Хакатон об’єднає студентів, науковців, ІТ розробників, підприємців та стартапи задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки.

Учасники працюватимуть за сімома напрямками, серед яких матеріали, що замінять пластик, ресурсоефективність та переробка відходів, еко-дизайн, нові бізнес-моделі й он-лайн платформи та інші.

Тут буде як напрацювання спільних ідей, так і лекторій від провідних українських та іноземних спікерів у даній темі. Переможці отримають грошові призи та можливості як для власного розвитку, так і для реалізації своїх ідей спільно з компаніями-партнерами.

Організаторами хакатону виступила організація ReThink, що просуває в країні ідеї кругової економіки, свідомого споживання та відповідального поводження з відходами. Серед партнерів та спонсорів заходу – IFC, SECO, Посольство Нідерландів, Укргазбанк, Мрія, BakerTilly, KLM, Галичина, Unileverта інші.

Деталі події та реєстрація на сайті www.cehackathon.com

Пряме посилання на реєстрацію:

З повагою, Наталія Зарицька