Дні Польщі в КНЕУ!08 Вересня 2018р.

Шановні студенти, викладачі та співробітники КНЕУ!

Традиційно у вересні ми проводимо Дні Польщі в КНЕУ.

Цього року наші заходи присвячені 100-річчю святкування Дня Незалежності Польщі.

До урочистостейми запланували такі імпрези та конкурси:

1. 8 вересня традиційно проводяться Національні читання польською мовою. Цього року ми читатимемо „Провесну” Стефана Жеромського. Захід відбудеться 8 вересня 2018 року в аудиторії 263, 1 корпус КНЕУ. Запрошуємо всіх охочих.

2. Конкурс селфі „Я і Польща”. Тематичні фотографії просимо надсилати на адресу jezyk_polski_kneu@ukr.net. Результати конкурсу буде оголошено 15 жовтня. Переможці отримають дипломи та книги польською мовою.

3. Конкурс "Bialo-czerwone skrzydla". Конкурс на кращий малюнок, колаж, аплікацію з польської тематики. Формат - А3. На звороті малюнку слід надати коротку інформацію: прізвище та ім'я автора, назва факультету, номер групи тощо. Малюнки слід принести на Кафедру бізнес-лінгвістики, ауд. 523, 1 корпус КНЕУ. Результати конкурсу буде оголошено 15 жовтня. Переможці отримають дипломи та книги польською мовою.

4. Флешмоб „Польські кольори” (вересень 2018 року). Студенти обирають день, коли приходять на заняття в одязі кольорів польського прапора, на лекціях та заняттях з польської мови студенти знайомляться з польськими традиціями, символікою, сучасним життям Польщі тощо.

5. Конкурс статей на тему „Польські та українські економісти: разом йдемо до майбутнього”. Вимоги до статті: 2-3 сторінки А4, 1,5 інтервал, шрифт Times New Roman. Статті просимо надсилати на адресу jezyk_polski_kneu@ukr.net до 30 вересня. Кращі статті будуть надруковані в газетах “Dziennik Kijowski” та „Економіст”. Автори-переможці отримають книги польською мовою.

І це ще не все!

Слідкуйте за нашими новинами - і ще більше заходів чекатиме на вас!

Пориньмо у польськомовний світ разом!!!