Команда Enactus КНЕУ спільно з Профспілкою співробітників в рамках заходів до Всесвітнього дня зору запрошує працівників Університету на консультативну діагностику до Центру мікрохірургії ока14 Березня 2018р.

Команда Enactus КНЕУ спільно з Профспілкою співробітників в рамках заходів до Всесвітнього дня зору запрошує працівників Університету на консультативну діагностику до Центру мікрохірургії ока (м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 3).
Для участі в заходах потрібна попередня реєстрація: особисте звернення до апарату Профспілки, за телефоном 458-02-00, електронна пошта -profcom@kneu.edu.ua. Прохання під час реєстрації вказувати контактний телефон.
Виїзд на консультацію здійснюватиметься централізовано від корпусу №1 Університету. Участь у заході зможуть взяти виключно особи, що попередньо зареєструвалися.
Кінцева дата реєстрація - 14 березня 2018 до 12:00.
Точна дата діагностики буде повідомлена після формування кінцевих списків.