Презентація фільму «Бранці Кремля»11 Грудня 2018р.

11 грудня о 17:20 до Міжнародного дня захисту прав людини для студентів юридичного факультетуКНЕУ імені В. Гетьманавідбудеться презентація документального фільму «Бранці Кремля», організована Міністерством інформаційної політики Україниспільно з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана.

Метою заходу є проведення інформаційно-просвітницької роботи серед молоді, формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості на прикладах мужньої боротьби політичних ув’язнених проти агресії Російської Федерації.

У рамках презентації фільму відбудеться дискусія за участі першого заступникаМіністра інформаційної політики УкраїниЕміне Джапарової, колишнього політичного ув’язненого Кремля, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова та голови ГО «Кримськотатарський ресурсний центр» Ескендера Барієва.

Під час заходу буде також продемонстровано відеоролик «Stand up for human rights» про Загальну декларацію прав людини, знятий ГО «Кримськотатарський ресурсний центр».

Презентація фільму відбудеться 11 грудня о 17:20 в 115 аудиторії (1 поверх)5-ого корпусу  КНЕУ імені В. Гетьманаза адресою:м. Київ, вул. Мельникова, 81.

Довідково:

Документальний фільм «Бранці Кремля» був знятий телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення Міністерства інформаційної політики України і присвячений вшануванню патріотизму та мужності політичних ув’язнених у боротьбі проти окупації Російської Федерації.

Фільм презентовано 26 лютого 2018 р. в рамках IV Міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору», організованого МІП.

Показ також відбувся на сайд-івенті «Порушення прав людини у Криму та на Донбасі» у м. Відень (Австрія), під час публічної дискусії «Чотири роки після окупації Криму: чи існує вихід із глухого кута?» у Представництві Європейської Комісії у м. Софія (Болгарія) та у Посольстві України в США у Вашингтоні.