Бізнес-інкубатор YEP!Starter21 Лютого 2020р.

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у цьогорічному бізнес-інкубаторі YEP!Starter, який буде проходити протягом березня-травня 2020 року. Для участі необхідно до 21 лютого 2020 року подати заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwN1l1uTnvqsFc9kb6v4GLOQD3WF-hhrMZ3Ci9DvzKm9Xeyg/viewform

Інкубатор «Youth Enterpreneurial Partnership (YEP)», «YEP-Інкубатор» або «Інкубатор» – конкурсна програма, що полягає у відборі та розвитку Проектів Стартапів. До участі в Конкурсі запрошуються Стартапи, команди учасників та індивідуальні учасники. Учасники можуть бути як членами команди так і брати участь індивідуально. Пропоновані проекти можуть подаватися як юридичними особами, так і складатися з фізичних осіб. Кількість, ролі, права та обов’язки ключових учасників команди Стартапів мають бути зазначені під час подачі заявки для участі в конкурсній програмі Інкубатора. Висування заявок має здійснюватися шляхом заповнення електронної форми. Приклад електронної форми зазначено у відповідному пункті цього Положення. Заявка має включати відомості про автора і організації, найменування проекту, анотацію до розробки.

Головною метою мережі YEP Інкубаторів є розвиток підприємницької культури в українських університетах, проведення навчальних програм, надання експертної та менторської підтримки молодим підприємцям. • Метою проведення Конкурсної програми Інкубатора є пошук, проходження інкубаційної програми, та подальша допомога з впровадженням інноваційних розробок та участь в акселерації.

Інформація та контакти в прикладеному файлі нижче.