Онлайн-опитування05 Жовтня 2018р.

Передумовою ефективності реформування системи вищої освіти є дослідження і врахування можливих сценаріїв її розвитку як на національному рівні, так і на глобальному. В Україні на даний момент бракує відповідних досліджень та їх широкого обговорення.

З метою збору експертних оцінок для формування сценаріїв розвитку вищої освіти України Інститут вищої освіти КНЕУ в межах реалізації наукового дослідження "Глобальні імперативи конкурентоспроможності національних систем вищої освіти" проводить онлайн-опитування і запрошує Вас взяти в ньому участь, відповівши на запитання анкети, яка доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/200wSctzJiOzOPOo2

При складанні анкети використані питання, які було застосовано Центром досліджень політик у вищій освіті (Нідерланди) для формування сценаріїв розвитку європейської вищої освіти (див. Enders, J. etc. The European Higher Education and Research Landscape 2020-Scenarios and Strategic Debates. 2005).

Просимо заповнити анкету до 5 жовтня 2018 року.

Ваша думка є важливою для нас.

Щиро вдячні за Вашу участь в опитуванні та поширення цього запрошення серед ваших колег і партнерів, студентів викладачів, дослідників!