Відповідальне лідерство - шлях до успіху05 Грудня 2019р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

«ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО – ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

м. Київ, КНЕУ ім. В.П. Гетьмана

05-06 грудня 2019 року

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

e-mail: lider_forum2019@ukr.net, evgeniynotevskiyenot@gmail.com, izolotyi@gmail.com

02 листопада 2019 рік

ПРЕС-АНОНС

Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування

«Відповідальне лідерство – шлях до успіху»:

виховуємо майбутніх лідерів разом!

05-06 грудня 2019 рокув ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» пройде масштабний захід – Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху» (далі – Форум). Дана подія об’єднає більше 150-ти лідерів учнівського самоврядування,  координаторів та студентів з усіх регіонів України.

Мета Форуму– формування комунікаційного простору для покращення контактів і взаємодії між активною молоддю, освітянами, бізнесом, органами влади різних рівнів задля виховання соціально відповідальних особистостей – майбутніх  лідерів нашої  країни.

У рамках заходу відбудеться Всеукраїнський (фінальний) етап конкурсу «Лідер 2019 року», презентація освітнього курсу «Відповідальне лідерство – шлях до успіху», економічний квест «Гра престолів» та багато інших івентів, що презентують здобутки молодіжного лідерського руху в Україні (програма Форуму додається).

Організатори заходу– Студентська академічна рада ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», ГО «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ» під патронатом Міністерства освіти та науки України.

Партнери Форуму– Фундація Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації, Асоціація проектних менеджерів України, АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ТОВ «Ельдорадо», компанія «Watsons», «MARS» та інші.

Контакти для акредитації на Форум: email: lider_forum2019@ukr.net.

Контактні особи – Золотий Іван Михайлович (тел.: +380684265216),

Нотевський Євгеній Вячеславович (тел.: +380984098972).