УНІКАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ART MANAGEMENT20 Лютого 2020р.

ЗАПРОШУЄМО!

Ви амбітна, комунікабельна, цілеспрямована особистість ?

Вам набридли шаблони одноманітного життя та рутинної роботи ?

Ми створили унікальний навчальний курс, що дозволить вам на професійному рівні опанувати всі тонкощі бізнесу в мистецтві.

Адже мистецьке бізнес-середовище потребує сьогодні не просто мистецтвознавців, а справжніх фахівців арт-менеджерів,  які можуть і вміють:

• розуміти мистецтво;
  • організувати арт-ринок;
  • налагодити комунікацію в арт-суспільстві;
  • створювати та супроводжувати арт-проекти.

КУРС ART MANAGEMENT ПРОПОНУЄ ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ ВИСТАВКОВОЇ ТА ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ МИСТЕЦТВА. В ОСНОВІ КУРСУ – ПІДГОТОВКА СПЕЦІАЛІСТІВ ДЛЯ БІЗНЕС РЕАЛІЗАЦІЇ МИСТЕЦЬКИХ ПРОЕКТІВ, ВВЕДЕННЯ В ТЕОРІЮ РОЗВИТКУ МИСТЕЦТВА, А ТАКОЖ САМОСТІЙНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ МИСТЕЦЬКОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНИ У КОНТЕКСТІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА.

Навчання проводиться на базі Інституту післядипломної освіти КНЕУ.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ – 6 МІСЯЦІВ.

По завершенню навчання слухачі отримують диплом КНЕУ

з тренінг-курсу «Арт-менеджер».

Для попередньої реєстраціїнеобхідно заповнити анкету та надіслати її на поштову адресу:ipo@kneu.edu.ua

Про деталі прийому можна дізнатись за контактами:

(044) 501-14-20                                          (044) 501-93-74