Міжнародна парламентська стипендія31 Липня 2019р.

Німецький Бундестаґ спільно з Берлінським Вільним університетом, Гумбольдтським університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках «Міжнародної парламентської стипендії» на п’ять місяців до Берліна.

Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2020 року.

Основним блоком Програми є тримісячна співпраця з одним із депутатів Німецького Бундестаґу. У цей час стипендіати активно долучаються до роботи офісу депутата. Вони супроводжують своїх депутатів на засідання комітетів, фракцій та інших комісій, і таким чином отримують можливість ознайомитися з принципами роботи, взаємозвязками та робочими процесами у парламенті. Окрім того, стипендіати регулярно відвідують інформаційні програми та семінари, які організовуються Бундестаґом та політичними фондами. До того ж стипендіати  зараховуються на навчання до Гумбольдського університету на літній семестр, а також можуть відвідувати лекції та семінари у Берлінському вільному університеті та Технічному університеті Берліна.

Стипендія

Учасники отримують щомісячну стипендію у розмірі 500 євро. Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори. Учасникам надається безкоштовне помешкання в Берліні на весь період стажування. У разі самостійного пошуку житла та проживання у приватному порядку гарантується субвенція на проживання у розмірі 300 євро. Також учасникам відшкодовуються транспортні витрати на прибуття та відбуття з Берліна.

Заявки приймаються до 31 липня 2019 року (включно)

Детальна інформація за посиланням: https://kiew.diplo.de/ua-uk/themen/weitere-themen/ips/1277694