Відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (TISC)29 Травня 2019р.

Запрошуємо на урочисте відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Centre) у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Захід розпочнеться 29 травня 2019 року о 10:00 в конференц-залі центрального корпусу (просп. Перемоги 54/1).

Створення мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) - міжнародний проект, що реалізується на основі співробітництва між Україною та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності. Доступ до ресурсів TISC дозволятиме користувачам з КНЕУ самостійно здійснювати широкий діапазон патентних досліджень на основі безкоштовного доступу до патентних баз даних та інших ресурсів Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

У церемонії відкриття братимуть участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності».

З презентацією програми Центру підтримки технологій та інновацій виступлять представники Національного офісу інтелектуальної власності Данило Цьвок та Касим Величко.

Діяльність TISC у КНЕУ координуватиме Інститут інноваційного підприємництва.

Запрошуємо до участі у відкритті студентів, викладачів та працівників університету!