Туристичний форум05 Березня 2019р.

Загально відомо, що туризм є однією з найдинамічніших індустрій XXI ст.. Наша держава також має великий  потенціал у сфері туризму, а для найповнішого його розкриття важливо мати відповіді на такі питання:
- як зробити Україну туристичною дестинацією;
- де знаходяться потенційно привабливі туристичні місця і як там реалізувати бізнес-проекти;
- якими компетенціями повинні володіти менеджери туристичної сфери для реалізації успішних проектів.
Уже 5 березня на туристичному форумі «Розвиток туризму: де та з ким?» ви можете дізнатися про:
- локації та інфраструктуру для внутрішнього туризму;
- кадрові вимоги успішного туристичного проекту/бізнесу.

Вівторок, 5 березня, 10:00
КНЕУ, Проспект перемоги 54/1
Конференц-зала

Спікери заходу: представники успішних проектів, провідних операторів та агентств, органів управління у сфері туризму, зокрема, проекту «Туристичні кластери 300+», Національної мережі готелів Reikartz Hotel Group, «Чорнобиль-тур», «Феєрія мандрів», Orange travel, Blue chip, Oldi travel, Управління туризму та промоцій КМДА, департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку, Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України та ін..

Вхід вільний (за умови попередньої реєстрації).
Покликання наформу: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdO1ARQirbVUv5IhlZ8cWYe9MpM6hz_UggZQEnuFOvF8ko0Dg/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR0qB-klK0y95ZwxIY7oneoVuhmeLylQpAkQOoM6s9SrajMlFtly2udDWaw

Учасникам форуму будуть видані сертифікати!
Чекаємо на вас!

Контактний телефон: (067) 965-43-44 Ілляшенко Інна