Тимчасове припинення навчальних занять11 Березня 2020р.

Оновлена інформація

УВАГА!
Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом
COVID-19
З метою запобігання захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19, згідно з наказом ректора №238 від 19.06.20 р., продовжено термін карантину по 31 липня 2020 року.
Здобувачі вищої освіти всіх форм навчання, а також слухачі курсів підвищення кваліфікації переводяться на дистанційне навчання.

З метою запобігання захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19, згідно з наказом ректора №238 від 19.06.2020 та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я №22-04/6302/2-20 від 03.03.2020 р., у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана продовжено термін карантину  по 31 липня 2020 року і до окремого розпорядження призупиняється:
  1. проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території університету;
  2. направлення за кордон студентів, аспірантів, викладачів, науковців та співробітників;
  3. видача запрошень та прийом іноземних делегацій, груп, окремих іноземних громадян.
Ректорат Університету закликає всіх з відповідальністю ставитися до офіційних рекомендацій державних інституцій щодо захисту від коронавірусу COVID-19.