Наукова робота студентів у 2018-2019 н.р.07 Травня 2019р.

Вітаємо студентів-переможців та наукових керівників Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт за галузями та спеціальностями у 2018-2019 н. р.

• Лисенко Ксенія - студентка ІІІ курсу спеціальності  «Психологія» - 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Загальна та соціальна психологія» у Херсонському державному університеті (науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Савченко О.В.)
  • Калюк Олександра -  студентка ІІІ курсу спеціальності  «Психологія» - 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Педагогічна та вікова психологія» у ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Савченко О.В.)
  • Проскуренко Дар’я - студентка ІV курсу спеціальності  «Психологія» - 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Загальна та соціальна психологія» у Херсонському державному університеті (науковий керівник – Лавриненко Д.Г.)

Також дякуємо студентам, що взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді 2018-2019 н.р. для студентів закладів вищої освіти за спеціальністю  «Теоретична та прикладна  психологія» у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

• Стрижева Олена - студентка ІV курсу спеціальності  «Психологія»  (науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Колесніченко Ліна Аліківна)
  • Проскуренко Дар’я - студентка ІV курсу спеціальності  «Психологія»  (науковий керівник – Лавриненко Денис Гійович)