Джаміль Салмі, глобальний експерт з вищої освіти, долучився до складу міжнародної ради редакторів журналу “Університетська освіта” (видавець – Інститут вищої освіти при Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана)06 Червня 2013р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Інститут вищої освіти КНЕУ із великою честю представляють нового запрошеного міжнародного редактора науково-практичного журналу “Університетська освіта” доктора Джаміля Салмі, провідного світового експерта у сфері глобальної третинної (вищої) освіти.

Джаміль Салмі (@TertiaryEd) протягом останніх 20 років надавав консультації для урядів та керівників університетів з більше ніж 80 країн у всіх куточках земної кулі. У сферу його професійних компетенцій входять:

• Надання консультацій у сфері загальносистемних реформ в третинній (вищій) освіті, включаючи стратегії національного розвитку, сталий фінансовий розвиток, забезпечення якості, диверсифікацію системи освіти, артикуляцію системи та стратегії розвитку рівностей.
  • Консультування у галузі бенчмаркінгу, стратегічного планування, створення університетів світового класу, а також вдосконалення діяльності будь-яких організацій третинної (вищої) освіти, включаючи питання менеджменту, залучення фінансових ресурсів, забезпечення якості, стратегії інтернаціоналізації та зв’язків із бізнесом.
  • Організація та здійснення підготовки керівного складу і посадових осіб Міністерств вищої освіти, керівників вузів, а також керівників організацій третинної освіти (неуніверситетський сектор освіти, агентства з кредитування студентів і т.д.).