КНЕУ імені Вадима Гетьмана у центрі уваги світової преси15 Березня 2012р.

23 січня 2012 року англійська газета "The Times" опублікувала інтерв'ю ректора КНЕУ професора А.Ф. Павленка. У статті йшлося про те, що наш університет, один із найбільших економічних вишів в Україні,  користується великою повагою в економіко-академічних колах. На сьогодні в  університеті навчається понад 36000 студентів.

Ректор А.Ф.Павленко наголосив на тому, «що тільки освіта,  підкріплена наукою, має високу якість і наш університет зумів зберегти  високий рівень базової освіти. Якість знань випускників КНЕУ є настільки високою, що представники бізнесу та влади часто запрошують на роботу не тільки випускників, а й студентів-третьокурсників». Аналізуючи ринок праці, можна зробити висновок, що випускники КНЕУ не мають жодних проблем з працевлаштуванням, і це є дуже хорошим показником.

Окрім того, Україна займає перше місце серед європейських країн за рівнем споживання енергії, і КНЕУ намагається налагодити співробітництво з зарубіжними вченими з метою розвитку альтернативних джерел енергії та енергоефективних технологій.