Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Кембридж запрошує українських студентів на магістерську програму22 Листопада 2011р.

В рамках Української стипендіальної програми Університету Кембриджу надається фінансова допомога студентам з України, які бажають пройти однорічний курс навчання в магістратурі Університету. Програма фінансується відомим українським бізнесменом Дмитром Фірташем.

Отримати стипендії можуть громадяни України, які поступають на навчання до Університету Кембриджу. Претенденти повинні мати, або здобути найближчим часом, достатню академічну освіту, яка дає можливість поступити на магістратуру, а також на високому рівні володіти англійською мовою.

Кінцевий термін прийому заявок на навчання в 2012-13 навчальному році –  2 грудня 2011 року (початок прийому – 1 вересня 2011 року). В той же час, за деякими напрямками навчання встановлені окремі терміни прийому вступних заявок. Заявникам рекомендується ознайомитись з відповідною інформацією на сайті Університету.

Для участі в Українській стипендіальній програмі Університету Кембриджу необхідно зробити наступне:

  1. Знайдіть Ваш напрям навчання серед переліку доступних курсів у Школі мистецтв та гуманітарних наук, а також у Школі гуманітарних та суспільних наук. Перелік доступних курсів навчання дивіться тут. Серед зазначених курсів є Магістр з економіки та економічного дослідження.
  2. Ознайомтесь зі вступними вимогами відповідно до Вашого напрямку навчання. З ними можна ознайомитись на сторінці учбового відділу Університету, відвідавши сторінку відповідного факультету чи кафедри.
  3. Заповніть електронну заявку на сторінці учбового відділу Університету. Зверніть увагу, що Вам необхідно буде підготувати дві академічні рекомендації та одну особисту рекомендацію на англійській мові, в якості доповнення до Вашої заявки. У процесі подачі електронної заявки Вам також необхідно буде сплатити кредитною картою £35 фунтів стерлінгів за послуги Університету.

Підготовано:
Стрельник С.О.,
к.е.н., науковий співробітник Інститут вищої освіти