Вступникам розповіли, як підготуватися до ЗНО й подолати страх перед іспитами29 Жовтня 2018р.

Масштабний форум вступника, що відбувся 27 жовтня у стінах КНЕУ, зібрав 11-класників, учнів коледжів та ліцеїв.

У вступному слові проректор із науково-педагогічної роботи Тетяна Євгеніївна Оболенська зазначила: «Нині у вас  найважливіший період життя, коли ви визначаєтесь із майбутнім. Ми вперше ініціювали такий форум, який є своєрідною «дорожньою  картою» щодо можливостей навчання у КНЕУ».

Як  краще підготуватися, щоб отримати максимальну кількість балів на ЗНО? Викладачі університету, лектори ZNО UAй IBS Education психологи відповідали на численні запитання присутніх. Так, зокрема, чи впливає характеристика на кількість балів, чи набирають додаткові бали учні, які відвідують Малу академію наук, і чи є порушенням правил наявність шпаргалки у вигляді татуювання?

Представник відділу профорієнтації, розвитку підприємництва та лідерства, старший викладач кафедри обліку, контролю та оподаткування агробізнесу Мирослава Яременко та доцент кафедри стратегії бізнесу Віталій Паздрій докладно ознайомили учасників форуму зі вступною компанією-2019. Не виключено, що будуть нові інструкції від МОН України, але терміни проведення ЗНО вже визначені. Під час реєстрації треба вказувати лише ті логіни електронної адреси, які дозволені в Україні, а для зворотного зв’язку – вказувати кілька телефонів, перевіряти відповідність даних у шкільних атестатах і в сертифікаті ЗНО.

«Як спланувати підготовку? Конкретний день – для конкретного предмету, - порадив методист кафедри математики  компанії  ZNО UA Віктор Мельников. – Це ефективніше, аніж в один день вивчати три-чотири предмети».

Психологи дали поради батькам, як створити комфортні умови, щоб дитина відчувала себе впевнено, мала гарний настрій, а вступникам – як подолати страх перед іспитами.

Чимало вступників цікавились, як себе реалізувати та отримати в подальшому науковий ступінь. У КНЕУ ефективно працюють школи юних професіоналів, де можна себе спробувати у ролі маркетолога, психолога, менеджера тощо.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.