«Менеджмент персоналу» силами студентів25 Жовтня 2018р.

Реклама спеціалізації «Менеджмент персоналу» силами студентів

Студентка 4-го курсу  факультету управління персоналом, соціології та психології Заєць Анна в рамках плану профорієнтаційної роботи кафедри управління персоналом та економіки праці рекламувала спеціалізації «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент соціальної сфери».

Подія відбулася 22 жовтня 2018 року у школі №111 ім. С. А. Ковпака м. Києва за участі завуча школи Богдан Надії Павлівни та учнів 10 класів. Майбутні абітурієнти зацікавлено слухали випускницю цієї школи Заєць Анну, яка розповіла про Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, про свій факультет, про спеціалізації «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент соціальної сфери», про особистий досвід навчання та опанування такої цікавої спеціалізації, як «Менеджмент персоналу». Презентація Анни учням сподобалася.

Після інформації про університет, факультет та спеціалізації Анна провела зі школярами тренінг на тему «Поїздка в Париж – слово КОМАНДА» з циклу тренінгів, які сама вона проходить у межах навчальної дисципліни «Управління командами» в КНЕУ. Під час тренінгу учні прослухали коротку міні-лекцію про сутність поняття команда, її склад, ефективність та принципи роботи в команді, а також відпочили у ході гри «Криголами» та провели конкурс  у складі п’яти команд,  визначивши переможця.

Працювали учні в командах злагоджено та спокійно, були дуже активними та творчими під час проведення конкурсу на найкращу команду, набуваючи певних компетентностей, умінь працювати в команді. Загалом тренінг був корисним учням і Анні. Учням дуже сподобалося працювати в командах, вони  прагнули вдосконалювати ці вміння. Анна вкотре переконалася в тому, що вона правильно обрала собі професію, що їй цікаво працювати з людьми, скеровувати їх в роботі, що це саме те, чим вона хоче займатися в житті і далі.