28 травня в Інституті бізнес-освіти в рамках Дня інноваційної освіти EID-2015 відбувся круглий стіл на тему "Практична складова в системі забезпечення якості освіти". Разом з представниками бізнес-структур ми шукали відповіді на питання: яким має бути сучасний навчальний заклад, які компетенції повинні мати випускники, що б бути затребуваними провідними компаніями на ринку праці. Спираючись на аналіз досвіду університетів світового класу, ми шукали шляхи забезпечення реалізації освітньої стратегії, спрямованої на підвиення якості освіти. Ми продемонстрували як були реалізовані наші успішні проекти й обговорювали перспективні. Було цікаво, корисно, продуктивно.
Як це було - фотозвіт:
Учасники EID-2015 - інноваційні викладачі КНЕУ.
День інноваційної освти традиційно відкрив директор Інституту бізнес-освіти професор Поручник Анатолій Михайлович.
Наші доповідачі: Ольга Свириденко, керівник відділу по роботі з закладами освіти і науки компанії Майкрософт Україна: «Як створити навчальний процес у реальному бізнес-середовищі» - відповідь на актуальне питання: Чому роботодавці мають співпрацювати саме з вашим ВНЗ?
Наші доповідачі: Елізавета Максимець, компанія «Ernst & Young» фахівець із відбору персоналу та розвитку бренду работодавця “Очікування роботодавця від випускника 2015”
Завдякі Лізі ми знайшли відповіді на питання: Які вимоги пред’являють бізнес-структури до випускників (набір компетенцій)? Чи відповідають випускники КНЕУ даним вимогам? Яких практичних навичок не вистачає?
Наші доповідачі: Олена Циркун, ст. викладач кафедри іноземних мов.«Інноваційні стратегії американських дослідницьких університетів світового класу» З доповіді Олени Ігорівни ми дізналися про досвід США в розбудові університетів світового класу, який вона вивчала під час стажування в американських університетах.
Наші доповідачі: Вікторія Ліщинська, ст. викладач кафедри стратегії підприємств «Досвід реалізації програми СІМА в КНЕУ та роль міжнародних програм професійної сертифікації в сучасній бізнес-освіти»
Наші доповідачі: Ганна Скитьова, доцент кафедри стратегії підприємств «Методи фасилітації для формування лідерського потенціалу у соціальній сфері». З доповіді Ганни ми дізналися про цікаві реальні можливості реалізації соціальних проектів.
Наші доповідачі: Лариса Антонюк, професор кафедри міжнародної економіки, директор Інституту вищої освіти «Роль міжнародних проектів у формуванні практичних компетенцій студентів»
Наші доповідачі: Ирина Кулага, заступник директора Інституту бізнес-освіти. «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок» - доповідь за результатами вивчення польського досвіду, з яким ознайомилася під час стажування в Вищій школі інформатики (м.Лодзь)
Учасники EID-2015: активні та зацікавлені.
EID-2015 відбувся, попереду нові проекти!