Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Діалог між освітянами та роботодавцями28 Вересня 2018р.

Система освіти має пристосовуватися до потреб ринку праці. А роботодавці зі свого боку повинні ознайомитися з чинними освітніми програмами. Саме ці тези стали головними під час роботи круглого столу «Сучасні реформи в освіті та їх вплив на ринок праці: позиція роботодавців», що проводився 27 вересня в рамках  заключної робочої  зустрічі учасників проекту програми ЄС Erasmus+  у сфері вищої освіти «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (2016-2018) (ITE-VET)».

Жваве та зацікавлене обговорення викликали виступи директора Інституту професійних кваліфікацій Родіона Колишка, віце-президента цього ж закладу Сергія Притоманова, президента Спілки орендарів і підприємців України та шеф-редактора журналу  «Роботодавець» Віктора Хмільовського.  До слова, у КНЕУ ефективно працює Центр зв’язків  з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива». Більшість випускників вишу скористалися його послугами і нині успішно себе реалізують.

На заході також було презентовано проект «Адвокація заснування посади студентського омбудсмена Erasmus+ (AESOP)».  

«У нашому університеті захисником прав студентів став Віктор Ярмоленко, який юридично за Статутом навіть вищий за представників ректорату та вченої ради, - підкреслила голова профкому студентів КНЕУ Ольга Чабанюк. – До нього може звернутися кожен із будь-яких питань, що стосуються навчального процесу».

Після проведення круглого столу учасники зустрічі, серед яких були фахівці з Іспанії та Німеччини, відвідали Ірпінський державний коледж економіки та права.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова.