Ми вчимо не грати, а перемагати!09 Листопада 2018р.

6-8листопада 2018 рокув Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся VIIВсеукраїнський турнір з історії. Команда від ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» вже втретє взяла в ньому участь. Другий рік поспіль команда КНЕУ в складі капітана ВЛАДИСЛАВА ФАРАПОНОВА (Юридичний інститут), ОЛЕКСАНДРИ ЧУЧМАН (Факультет маркетингу, спеціальність «Туризм») і ДАНИЛА ДАНИЛЬЧЕНКА (Юридичний інститут) бере участь у гострій інтелектуальній боротьбі на турнірі.

Вдруге поспіль наші студенти здобули перемогу, граючи в лізі «Любителі історії»!

Вдруге поспіль команда студентів нашого навчального закладу демонструє не лише широкий спектр знань, глибоку ерудованість, а й вміння кваліфіковано і, водночас, тактовно переконувати опонентів у своїй позиції, злагоджену командну гру, організованість і самодисципліну.

Наша перемога не випадковість!

Ми вчимо не лише грати, а й перемагати!

Вітаємо переможців!!!