Знання французької мови для успішної кар’єри16 Квітня 2019р.

Французько-Український інститут менеджменту за підтримки Campus France у рамках року французької мови в Україні та «Французької весни» 16 квітня провів круглий стіл «Французька мова як фактор кар’єрного успіху в сучасному європейському суспільстві».

«Студенти КНЕУ 11 років поспіль посідають перші місця на Всеукраїнських олімпіадах з французької мови серед нелінгвістичних вищих навчальних закладів», -  повідомила  доктор економічних наук, професор, директор Французько-Українського інституту менеджменту Ірина Леонідівна Решетнікова. Серед переможців - студентка другого курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту Юлія Глуховська, менеджер інституту, модератор нинішнього круглого столу.

Студенти університету, які вивчають цю іноземну мову, провели цікаву та пізнавальну віртуальну екскурсію, яка охопили різні сфери життя Франції: економіка, культура, мода, штучний інтелект.     КоординаторCampus France Ukraine Олена Хворостянко розповіла про систему вищої освіти у Франції та навчальні проекти для іноземців, зокрема, українців.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій Iкатегорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)