29 жовтня КНЕУ відвідали учасники профорієнтаційного табору IBS Education.29 Жовтня 2018р.

Начальник відділу профорієнтації, розвитку підприємництва та лідерства, доцент кафедри стратегії  бізнесу, кандидат економічних наук Віталій Паздрій розповів гостям про переваги навчання у провідному економічному виші України, ознайомив з наявними спеціальностями. Він наголосив на тому, що у виші заздалегідь турбуються про працевлаштування випускників. Молодь з інтересом відвідала Музей історії КНЕУ. Наприкінці заходу було проведено майстер-клас з управління компанією у середовищі бізнес-симуляції VIAL+. Кожен міг себе спробувати на місці керівника, не лише давати розпорядження, а й планувати виробничий процес.

Зустріч відбулася з ініціативи декана факультету економіки та управління Олександра Володимировича Вострякова.

На згадку гості отримали сувеніри та  запрошення на всі заходи, у тому числі на день відкритих дверей.

Так, 10 листопада продовження співпраці з представниками IBS Education (початок дав Форум вступника у КНЕУ) відбудеться на першій профорієнтаційній конференції «Моя майбутня професія» в Українському домі.