Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Працівники КНЕУ взяли участь у щорічних зборах Глобального договору ООН в Україні31 Серпня 2023р.

Працівники КНЕУ взяли участь у щорічних зборах Глобального договору ООН в Україні

 

Представники відділу наукової інформації Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана взяли участь у позачергових Зборах Громадської спілки «Мережа Глобального договору в Україні».

Глобальний договір ООН в Україні є діалоговою та навчальною платформою з досягнення сталого розвитку для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та уряду. Організація налічує 21 тис. учасників у 162 країнах світу. 

Під час Зборів Глобальний договір ООН в Україні презентував результати роботи організації за 2022 рік та поділився можливостями для компаній на 2023-2024 роки.

У 2022 році Глобальний договір ООН реалізував проєкти, спрямовані на реалізацію Цілей сталого розвитку в Україні.

 

Проєкт «SEED» —освітній проєкт від Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає розвитку малих агробізнесів та втіленню найкращих бізнес-ідей в агросфері. Очолює проєкт Денис Ліфінцев, доцент кафедри менеджменту КНЕУ.

Проєкт «Ukraine Business Compact»об’єднавбільше 500 компаній, орієнтованих на надання підтримки відновленню України та її прагненню побудувати стійку та гнучку економіку.

Проєкт «Mental Help» представляє онлайн-платформу для безкоштовної психологічної допомоги, українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни.

Проєкт «Опліч ХАБ»  — соціальний проєкт, в рамках якого Глобальний договір ООН в Україні створив ком’юніті-центр у Запоріжжі, в якому кожен зможе подбати про своє психологічне здоров’я завдяки різноманітним терапевтичним активностям. Ця ініціатива є продовженням проєкту Mental Help, що спрямована на надання безплатної психологічної допомоги українцям у непростий воєнний час.

Проєкт «Anti-Corruption Collective Action» спрямований на підтримку колективних дій локальних мереж Глобального договору ООН та сприяння співпраці між державними та приватними особами у боротьбі з корупцією.