Інноваційний курс IFES для студентів університету «Демократія: від теорії до практики» змінює світогляд та сприяє якісним змінам30 Січня 2019р.

28 січня 2019 р. відбулося підписання Протоколу про співпрацю між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні.

У церемонії підписання Протоколу взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор економічних наук КНЕУ Анатолій Михайлович Колот, завідувач кафедри конституційного та адміністративного права, кандидат юридичних наук Людмила Володимирівна Міхневич.

З підписанням Протоколу про співпрацю з IFESнаш університет увійшов до групи 20 провідних вищих навчальних закладів України, які будуть впроваджувати у навчальний процес інноваційний та інтерактивний курс «Демократія: від теорії до практики», що розроблений IFESспеціально для України з урахуванням кращого світового досвіду.

Метою курсу є набуття студентами компетентностей, що пов’язані з ефективним розвитком демократичного суспільства.

IFESнадасть Університету найсучасніші навчальні матеріали, інтерактивні методики викладання, проведе тренінгові заняття з викладачами, які будуть забезпечувати цей курс.

З 1 вересня 2019 року інноваційний та інтерактивний курс IFESрозпочнуть опановувати студенти Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут» з подальшим його впровадженням на інших факультетах.