Як працює світ інтернет-маркетингу21 Листопада 2018р.

Випускник КНЕУ Євгеній Пріма, який закінчив наш університет у 2012 році, та його колега  Ярослав Яцик прочитали студентам лекцію «Актуальні методи і джерела просування у digital marketing».

Успішні маркетологи поділилися набутим досвідом і дали корисні поради студентам, які мріють у цій сфері побудувати кар’єру. Виступи доповідачів викликали чимало запитань щодо світу інтернет-маркетингу, залучення аудиторії, отримання прибутку.

«Важливо, - наголосив Ярослав Яцик, - щоб маркетолог  був креативним, з аналітичним, логічним мисленням, умів прорахувати, як зібрати і не втратити цільового користувача. Починати перші кроки варто у великих компаніях. Зазначу, що тест у пошуках гідних претендентів завжди має завищені вимоги для визначення навичок, якими  володіє претендент на вакансію».

Genesis IT School - це безкоштовна навчальна програма, започаткована міжнародною компанією Genesis у 2016 році. Мінімум нудної теорії, максимум кращих знань від провідних фахівців України, які успішно співпрацюють із зарубіжними партнерами. Заявку можна подати на genesisitschool.comдо 25 листопада.

Підготувала провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова