Конкурс студентських наукових робіт12 Квітня 2019р.

У КНЕУ 12 квітня відбулась підсумкова науково-практична конференція IIтуру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій».

Свої перші наукові здобутки презентували студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Херсона,  Полтави, Сум,  Житомира,  Хмельницького, Тернополя.

«Головний капітал суспільства – інтелектуальний, який постійно треба поповнювати. Будьте динамічними, креативними, готовими до змін,  відслідковуйте все нове,  -  привітав учасників конкурсу ректор університету Дмитро Григорович  Лук’яненко. – Сьогодні є чудовий шанс зав’язати нові партнерські дружні  стосунки, обмінюйтесь досвідом».

Завідувач кафедри менеджменту Сергій Миколайович Соболь  назвав участь у конкурсі важливим кроком до майбутнього. А доцент кафедри Ольга Володимирівна Шатілова зазначила: «Штучний інтелект менеджеру не загрожує, адже в нього завжди є нові ідеї та рішення для їх втілення».

У складі конкурсної  комісії були вчені та викладачі ВНЗ України, які визначили переможців. Утім, кожен отримав корисний досвід та позитивні емоції, які надихнули на нові звершення.

Насамкінець відбувся  круглий стіл «Менеджмент організацій: виклики і перспективи в епоху цифрової трансформації». З особливою зацікавленістю студенти прослухали лекцію «Люди та штучний інтелект. Перспектива», з якою виступив ментор SingularityU  Kyiv,  партнер  і СЕО  InnolyticsGroup, партнер у промислових R&Dстартапах,Володимир Бандура.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса  Гуторова