Інноваційне підприємництво: сучасні тренди09 Квітня 2019р.

9 квітня КНЕУ відвідали успішні жінки, які розповіли історії свого успіху, акцентуючи на дослідженнях та  знаннях. Зустріч зі студентами відбулася в рамках проекту «КНЕУ Creative Spark».

Проект Creative Spark – ініціатива уряду Британської Ради, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерів для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки в різних країнах світу. «Для студентів він відкриває великі можливості, це й нові навички, вивчення іноземної мови, обмін знаннями, живе спілкування», - наголосила  доцент кафедри економічної теорії, співробітник Інституту вищої освіти КНЕУ  І. В. Кулага.

Наталія Дресвяннікова, представник проекту Agroxy,  розповіла  про електронний, юридично значимий онлайн-ресурс торгівлі зерновими. Враховано багато трендів — і технологічних, і поведінкових, застосовано блокчейн для забезпечення достовірності  інформації, що зберігається та обробляється під час торгів.

Наталія Дресвяннікова пояснила різницю між підприємцем і бізнесменом, зазначивши: «Найкращий варіант, коли вони  -  партнери у досягненні спільної мети».

Керівник програми She Exports Аліна Севастюк порадила, куди варто інвестувати час, що читати, як фільтрувати шквал інформації та  уникати драматичної реакції. «Виховуйте допитливість у себе, важливо вчитися все життя. Багато відповідей  на питання ви знайдете у книзі Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес». Тож почитайте, - порадила вона. – А ще вмійте презентувати себе. До слова, це можна зробити за 58 секунд. Спробуйте!»

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова