- Новини»
- Презентація колективної монографії «Глобальний економічний розвиток: тенденції, асиметрії, регулювання»
Презентація колективної монографії «Глобальний економічний розвиток: тенденції, асиметрії, регулювання»02 Липня 2013р.
Наприкінці травня у конференц-залі Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана відбулася презентація колективної монографії «Глобальний економічний розвиток: тенденції, асиметрії, регулювання». Монографія була підготована представниками наукових шкіл глобалістики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та Московського державного університету імені М. В. Ломоносова.
На презентації були присутні ректор КНЕУ ім. В. Гетьмана, академік АПН України А. Ф. Павленко; перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи університету Д. Г. Лук’яненко; проректор з науково-педагогічної роботи А. М. Колот; Директор Центру магістерської підготовки КНЕУ, завідувач кафедри міжнародної економіки А. М. Поручник; старший радник Посольства Російської Федерації І. Б. Севастьянов; керівник Представництва Росспівпраці в Україні К. П. Воробйов; декан економічного факультету МДУ ім. М. В. Ломоносова В. П. Колесов; завідувач кафедри економіки праці та персоналу МДУ ім. М. В. Ломоносова Р. П. Колосова; академік-секретар відділу економіки Національної академії наук України Е. М. Лібанова та колектив науковців КНЕУ ім. В. Гетьмана.
На початку зустрічі виступив ректор КНЕУ ім. В. Гетьмана А. Ф. Павленко, який привітав всіх присутніх та зазначив, що це дуже серйозна праця, вона готувалася кілька років. Авторські колективи, які брали участь – відомі вчені Російської Федерації та України, знані в Європі та в світі. На презентації прозвучали виступи представників авторських колективів з української та російської сторони. Автори монографії реалізували власний підхід до вивчення процесів формування парадигми глобального економічного розвитку, а також ресурсів та моделей економічного розвитку в умовах глобалізації. Особливу увагу в роботі приділено аналізу форм і тенденцій глобального економічного розвитку, його протиріччям та асиметріям, детально розглянутий різнорівневий характер фінансової глобалізації країн, комплексно досліджені процеси регіональної структуризації світового фінансового ринку та окреслені фактори, що зумовлюють передиспозицію його регіональних сегментів в умовах глобалізації.
Лист-звернення до авторів