Омбудсмен захищає права студентів05 Квітня 2019р.

5 квітня у КНЕУ відбулась зустріч управлінців проекту «AESOP» Erasmus+ «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена».

«Ми  раді, що на платформі КНЕУ відбуваються прикладні тренінги, - сказав ректор університету Д.Г. Лук’яненко. - Інститут освітнього омбудсмена дозволяє студентам скоріше адаптуватися.  Кожна країна має свої традиції. І наше завдання – гармонізація принципів. Посада освітнього  омбудсмена має сприяти не лише розвитку демократії, а й – якості освіти».

Проректор  з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. І.  Чужиков наголосив на співпраці із зарубіжними вищими навчальними закладами. Докладно про це розповіла директор Центру міжнародної академічної мобільності Р.З. Любачівська та  директор Інституту англомовних програм О.І. Циркун.

Голова профбюро студентів факультету обліку та податкового менеджменту Катерина Давидкова розповіла про насичене студентське життя.

Професійними знаннями та здобутими навичками учасники зустрічі поділилися на  воркшопі  «Як досягти мети: проектний підхід у вашій роботі»,  «Самоефективність відомих лідерів».

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса  Гуторова