Виставка «Освіта та кар’єра»27 Лютого 2019р.

ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» взяв участь у

XVIII Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра» у м. Кременчук

20-22 лютого 2019 року ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» взяв участь у XVIII Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра» у м. Кременчук, організатором якої виступило Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати за підтримки Виконкому Кременчуцької міської ради, Департаменту освіти виконкому Кременчуцької міської ради.

За час проведення виставка стала важливою подією в житті міста, багатьом абітурієнтам вона допомогла визначитися з майбутньою професією. Крім того, випускники місцевих шкіл посідають призові місця на всеукраїнських олімпіадах та отримують максимальну кількість балів на ЗНО.

Цього року учасниками виставки були навчальні заклади Києва, Харкова, Полтави, Дніпра, Черкас, Кременчука, представники закордонних вишів.

Представник ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» А.М. Поплюйко перед цільовою аудиторією виставки – випускниками шкіл, коледжів, студентами та їх батьками, учителями – мав змогу презентувати успіхи та досягнення КНЕУ, надати детальну інформацію про його цінності, культуру, факультети та інститути, особливості студентського життя і перспективи працевлаштування після навчання. Значну увагу у спілкуванні було приділено інформації щодо вступної кампанії у 2019 році, умов і правил прийому до КНЕУ  ім. Вадима Гетьмана.

За підсумками виставки ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» був нагороджений дипломом за активну профорієнтаційну роботу на XVIІІМіжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра».