Час працювати - шлях до омріяної роботи15 Листопада 2022р.Вперше в історії незалежної України відбувся масштабний загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний захід «Час працювати». З 7 по 11 листопада понад 30 компаній-партнерів і стейкхолдерів розповідали про кар’єрні можливості для української молоді! Десять університетів організаорів, а саме:
продемонстрували, що українську освіту не зупинити — бо саме університети є осередком впровадження та розвитку ініціатив для студентської молоді, враховуючи всі виклики сьогодення та потреби ринку праці. На онлайн-церемонії відкриття ректори університетів-організаторів звернулися до учасників з вітальним словом. Всі говорили про ПЕРЕМОГУ, але й зазначали, що саме після неї Україну треба відбудовувати, а, отже, у закладів освіти — свій фронт боротьби, адже державі потрібна молодь, якій притаманні висока мотивація, непересічні ідеї та драйв до їх втілення. «Кар’єрний захід показав могутню співпрацю освіти та бізнесу, що створює умови для відбудови держави», — наголосив ректор КНЕУ Дмитро Лук’яненко. Дні майстер-класів та воркшопів видались насиченими різними подіями. Зокрема, під час воркшопу ІТ не для ІТ фахівців , учасники дізналися чи може гуманітарій стати айтішником, далі довелося уявити себе HR-менеджером і знайти рішення нової задачі: робота з внутрішньопереміщеними особами, які працювали в іншій сфері. Досліджували чи може існувати лідер без команди на тренінгу Лідерство та мотивація у студентських ком’юніті. Так, за дослідженнями, лідер «вигорить, якщо в нього півроку нема мотивації. А мотивація, як відомо може бути різноманітною і не завжди матеріальною. 10 листопада були проведені HR-сесії із представниками компаній-учасниць, які не лише презентували себе, а й порадили, як підготуватися до співбесіди і поводитися з рекрутером. Висновок для всіх один: якщо влаштувався на роботу, то це не значить,що навчання закінчилося, навпаки воно тільки починається! Прагнення до розвитку, відчуття команди «разом як один», чесність та моральність — ці якості знадобляться всюди, незалежно від обраної сфери діяльності. Тільки так ви можете залучити клієнта, надавши йому бездоганний сервіс. І, звичайно, не забувайте, англійської мова — неодмінна вимога до шукача роботи. 11 листопада університети-партнери заходу «Час працювати» представили свої можливості щодо посилення співпраці та взаємодії із бізнесом задля розвитку наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. Щиро дякуємо начальнику відділу працевлаштування студентів «Перспектива» Оксані Чуб та всій команді організаторів за масштабну роботу і проведення заходу на високому професійному рівні, адже не зважаючи на критичну ситуацію в енергосистемі, повітряні тривоги, наші колеги змогли провести всі заплановані активності. Якщо ж ви з якихось причин пропустили бажану подію, то можете скористатися відеозаписом найцікавішого: ZONE3000: ІТ не для ІТ фахівців Genesis: Як продукту заробляти гроші за допомогою реклами? MobiDev: Introduction to Animation in Jetpack Compose English Prime: Як викладати англійську ефективно за методикою "English Prime SoftServe: Хмарні технології – новий тренд сьогодення. Чому варто вивчати клауди вже зараз? Deloitte: Як не перетворити інвентаризацію на…крінж?
Аppflame: DevOps – які знання та скіли потрібні та як їх отримати? Logity: Як збудувати кар‘єру в логістиці. Поради від LOGITY Boosta BRIGHT: тренінг креативності Sigma Software: Лідерство та мотивація у студентських ком'юніті Yalantis: Тренінг для майбутніх бізнес аналітиків "Product Vision або як "розпакувати" слона" НБУ: Бізнес гра з ефективної взаємодії «Іду на Ви» EY Ukraine: Оцінка вартості непублічної компанії ринковим підходом. Distributed Lab: Все про Solidity: Що таке смарт-контракти та як вони змінюють світ? EPAM: Емоції і стрес/Зберігаємо спокій і продовжуємо працювати Clarity Ukraine: Чому Business Central підкорює світ Lifecell: Як обирати першу постійну роботу і чому телеком - більш ніж IT Infineon: Дослідження та розробка вбудованих систем. Прогрестех: Вдихнути у лінію життя Більше інформації про можливості працевлаштування та активності роботодавців шукайте на ресурсах «Перспективи»: https://www.facebook.com/perspektivakneu https://www.instagram.com/kneu_perspectiva/
|