Вітаємо команду студентів КНЕУ16 Квітня 2019р.

11 квітня 2019 року в Швейцарії відбулась непересічна подія в студентському науковому житті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Команда нашого університету, вигравши національний фінал конкурсу фінансових аналітиків СFA Institute Research Challenge Ukraine, блискуче презентували своє дослідження на регіональному етапі CFA Institute Research Challenge EMEA Regionalв Цюірху, посівши почесне друге місце у фіналі цих престижних міжнарожних змагань. Ігор Школьний (капітан команди), Ніна Замідра, Андрій Грищук, Ірина Постол та Артур Ірклій –  студенти факультету міжнародної економіки та менеджменту пройшли жорсткий відбір у полуфіналі з командами з Варшави, Праги, Саудивської Аравії, Белграду, Великобританії та блискуче презентували своє дослідження компанії Nestleна регіональному фіналі.

Цього року у змаганнях регіонального етапу CFA Institute Research Challenge EMEA в Цюріху взяло участь понад 29 університетів з 28 країн Європи, Середнього Сходу, Азії та Африки. У рамках конкурсу, всі команди надають ґрунтовний аналіз компаній і пишуть професійний інвестиційний звіт. Із цим завданням успішно впорались 5 європейський команд-фіналістів: Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна), Університету Лозанни (Швейцарія), ISEG Лісабонська школа економіки та менеджменту (Португалія), Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена (Німеччина). Рівень суперників був дуже високий, і журі, що складалося з кращих європейських інвесторів і керівників міжнародних компаній, вимагали детального обґрунтування інвестиційних рішень. Команда КНЕУ під науковим керівництвом викладачів кафедри міжнародної економіки та за допомоги ментора від індустрії - Захара Дерюги показала відмінний результат та посіла друге місце на регіональному фіналі цього конкурсу.

Найкраща презентація, професіоналізм, обізнаність, впевненість, чудова командна робота, гарна підготовка – дали змогу команді КНЕУ завоювати можливість представляти Україну на регіональному фіналі CFAInstituteResearchChallengeв Цюріху.

Щиро вітаємо нашу команду студентів! Бажаємо натхнення, ентузіазму, нових досягнень та всіляких успіхів!